Tabela ligowaSzczegóły
Nazwa M. Pkt.
1. BRUK-BET 2 Termalica... 34 92
2. LUBAŃ Maniowy 34 68
3. POPRAD Muszyna 34 67
4. MKS LIMANOVIA Limano... 34 66
5. WIERCHY Rabka-Zdrój... 34 65
6. OKOCIMSKI Brzesko 34 60
7. WOLANIA Wola Rzędzi... 34 59
8. GLINIK Gorlice 34 55
9. KOLEJARZ Stróże 34 49
10. WATRA Białka Tatrza... 34 48
11. TARNOVIA Tarnów 34 46
12. METAL Tarnów 34 43
13. SOKÓŁ Słopnice 34 36
14. SKALNIK Kamionka Wie... 34 35
15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6
Sponsor Tytularny

Urząd Miasta Limanowa

Sponsor

Sponsor

Sponsor
Sponsor
Sonda
Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

Zwycięstwo Juniorów młodszych! Trzymamy kciuki o baraże do Małopolskiej Ligi.

2015-10-18 13:46:31
Powiększ
Przed nami kolejne bardzo ważne wyzwanie, dwumecz barażowy z mistrzem Podhala o awans do Ligi Małopolskiej.

 

MKS LIMANOVIA - MISTRZOWIE NOWOSĄDECKIEJ I LIGI JUNIORÓW MŁODSZYCH!

 

Dla dalszego rozwoju naszej drużyny i młodych piłkarzy - zwycięstwo w meczach barażowych do Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych byłoby dużym krokiem w przód. O komentarz zwycięskiej drużyny w lidze, a także o rozgrywkach i barażach, poprosiliśmy trenera Juniorów młodszych MKS Limanovia, Trenera Jarosława Kordeczkę:


-Chcę przede wszystkim pogratulować moim Piłkarzom ostatnich wspólnych trzech miesięcy. Zwycięstwo w rozgrywkach zawdzięczamy temu, że szybko udało nam się stworzyć bardzo dobrą atmosferę, jasne i czytelne kryteria funkcjonowania drużyny oraz utrzymać solidną frekwencję na treningach. To wszystko miało wpływ na naszą dobrą grę i wygranie rozgrywek na tym szczeblu.

Prócz wymienionych elementów, warto również wspomnieć i podziękować kilku ważnym ludziom, dzięki którym nasza drużyna wygląda bardzo solidnie.

Szczególne podziękowania dla Pana Piotra Wilczka, Właściciela Firmy "Indeco", dzięki któremu mamy zabezpieczoną bazę sprzętowa oraz duże możliwości wsparcia drużyny. Sprzęt, sparingi, suplementy, obiady po meczu to rzeczy których w większości klubów nie ma, a to bardzo pomaga w lepszym funkcjonowaniu drużyny, dzięki naszemu Sponsorowi.

Chciałem również podziękować Panu Pawłowi Pięcie, Dyrektorowi MOS PL Limanowa, za to że był głównym inicjatorem projektu zbudowania mocnej drużyny w naszym powiecie w tej kategorii wiekowej. Zawsze możemy liczyć na wsparcie jego instytucji, jak i jego samego.

Gratuluję i dziękuję również kilku ludziom, którzy dzięki swojej pracy odkryli i wychowali kilku naprawdę zdolnych młodych ludzi. Podziękowania należą się dla Trenera Bogdana Biedy, który już rok temu odniósł spory sukces i zbudował fundamenty dzisiejszej drużyny. Dziękuję również Trenerowi Zbyszkowi Twarogowi, za to że wychował bardzo oddanych chłopców z rocznika 2000, którzy pracują solidnie i dbają o świetną atmosferę w drużynie.

Chcę również mocno podziękować Trenerowi Frankowi Mrózkowi oraz klubowi KS Tymbark, za to że w swojej szkółce "Harnasie" wychowali bardzo dobrych piłkarzy, którzy dziś stanowią o jakości naszej drużyny.

Dziękuję również klubom: LKS Mordarka, LKS Wierchy Pasierbiec, LKS Dobrzanka Dobra i LKS Viktoria Witowice Dolne, za to że wypożyczyli nam bardzo ciekawych młodych sportowców.

Podziękowanie kieruję również w stronę Zarządu Klubu MKS Limanovia, na ręce Prezesa Janusza Bugajskiego, a także dla Urzędu Miasta Limanowa na czele z Burmistrzem Miasta Panem Władysławem Biedą.

Dziękuje także Rodzicom chłopców za troskę o rozwój synów, dziękuję też firmom przewozowym, dzięki którym młodzi piłkarze mają darmowe bilety na przejazdy na treningi, a także wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób pomagają nam i pomogli.

Przed nami kolejne bardzo ważne wyzwanie, dwumecz barażowy z mistrzem Podhala o awans do Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych. Prosimy o trzymanie kciuków.


Oprócz naszych wychowanków, mamy w składzie piłkarzy z różnych ościennych klubów, którym chcemy podziękować za dobrą współpracę. Są to takie kluby jak:

- KS Tymbark: Kacper Skrzatek (4 gole), Dawid Hojda, Jakub Urbański oraz Konrad Węglarz

- LKS Dobrzanka: Karol Pietrzak

- LKS Wierchy Pasierbiec: Jakub Szewczyk i Kacper Gąsiorek

- LKS Mordarka: Daniel Frączek, Bartłomiej Żurek (6 goli)

- LKS Victoria Witowice Dolne: Bartosz Tomczuk

 

Kadra Juniorów młodszych: MKS Limanovia Indeco MOS Limanowa 2015/2016: http://www.limanovia.net/kadra/juniorzy-mlodsi,s1.html

 

Poza tym, NAJWIĘCEJ BRAMEK STRZELIŁ w lidze Dawid Mrożek - wychowanek naszego klubu (7 goli).


Trener dodaje na koniec:
-Większość chłopców to rocznik 2000, a więc to bardzo perspektywiczna drużyna. Drużyna, która ma przyszłość.

 

 


Trzymamy wszyscy kciuki!!!

 

 

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 4819, Skomentowano 0 razy

Kadra Juniorów młodszych: MKS Limanovia Indeco MOS Limanowa 2015/2016

2015-10-18

Juniorzy młodsi MKS Limanovia w sezonie 2015/2016 - z nowym trenerem: Jarosławem Kordeczką. FOTO - Franciszek Natanek: http://www.fotonatanek.pl

Zdjęcia
autor: limanovia
« PowrótGóra ^