Tabela ligowaSzczegóły
Nazwa M. Pkt.
1. BRUK-BET 2 Termalica... 9 27
2. KOLEJARZ Stróże 9 22
3. MKS LIMANOVIA Limano... 9 19
4. GLINIK Gorlice 9 19
5. LUBAŃ Maniowy 9 19
6. WATRA Białka Tatrza... 9 17
7. POPRAD Muszyna 9 16
8. OKOCIMSKI Brzesko 9 16
9. TARNOVIA Tarnów 9 15
10. WOLANIA Wola Rzędzi... 9 12
11. WIERCHY Rabka-Zdrój... 9 10
12. JARMUTA Szczawnica 9 9
13. SKALNIK Kamionka Wie... 9 7
14. METAL Tarnów 9 7
15. SOKÓŁ Słopnice 8 5
16. DUNAJEC Zakliczyn 9 5
17. BOCHEŃSKI KS 9 3
18. RADŁOVIA Radłów 8 1
Sponsor Tytularny

Urząd Miasta Limanowa

Sponsor

Sponsor

Sponsor
Sponsor
Sonda
Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

Znany jest przeciwnik Limanovii Szubryt w Pucharze Polski

2014-06-26 16:41:39
Powiększ
Zespół Wiesława Bańkosza zagości w Limanowej

Dzisiaj w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie trzech pierwszych rund Pucharu Polski. W rozgrywkach na szczeblu centralnym weźmie udział zespół Limanovii Szubryt.
Los zrządził, że w rundzie przedwstępnej Pucharu Polski przeciwnikiem podopiecznych trenera Roberta Kasperczyka będzie zespół Kotwicy Kołobrzeg prowadzony przez byłego szkoleniowca Limanovii Wiesława Bańkosza. Mecz rundy przedwstępnej rozegrany będzie 19 lipca /sobota/. Jak widnieje w zestawieniu par pucharowych rundy przedwstępnej na stronie Polskiego Związku Piłki Nożnej gospodarzem tego spotkania będzie zespół Limanovii Szubryt.
Zespół trenera Bańkosza obecnie walczy w barażach o awans do II ligi i stoi przed wielką szansą, aby ten cel osiągnąć, bowiem w pierwszym finałowym meczu z Ursusem Warszawa na wyjeździe zwyciężył 4:2. Trudno się spodziewać, aby tak znaczną zaliczkę zespół z Kołobrzegu zaprzepaścił w spotkaniu rewanżowym u siebie.
Gdyby Limanovia pokonała Kotwicę, to w rundzie wstępnej zmierzyłaby się ze zwycięzcą pary Brda Przechlewo /liga okręgowa Słupsk/–Gryf Wejherowo /III liga pomorsko-zachodnia/. Jeśliby awansowała dalej to w I rundzie (13 sierpnia) spotkałaby się z pierwszoligową Arką Gdynia.



Runda przedwstępna - 19 lipca 2014

1. MKS Trzebinia/Siersza - Legionovia Legionowo
2. Podlasie Biała Podlaska - Górnik Wałbrzych
3. Wissa Szczuczyn - Znicz Pruszków
4. Zagłębie II Lubin - Chrobry Głogów
5. Limanovia Szubryt Limanowa – Kotwica Kołobrzeg
6. Pniówek Pawłowice Śląskie - Siarka Tarnobrzeg
7. Unia Solec Kujawski - MKS Kluczbork
8. Łysica Bodzentyn - Polonia Bytom
9. KS Polkowice - Stal Stalowa Wola
10. Olimpia Elbląg - Calisia Kalisz
11. Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów
12. UKP Zielona Góra - Wigry Suwałki
13. Warta Poznań - Wisła Puławy
14. Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Raków Częstochowa
15. Małapanew Ozimek - Błękitni Stargard Szczeciński
16. Sokół Ostróda - Radomiak Radom
17. Sparta Jazgarzew - Stal Mielec
18. Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pelikan Łowicz
19. Polonia Kępno / Sokół Kleczew - Zagłębie Sosnowiec
20. Stal II Rzeszów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
21. Brda Przechlewo - Gryf Wejherowo
22. Jarota Jarocin - Motor Lublin
23. Odra Opole - Garbarnia Kraków
24. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Ruch Zdzieszowice
25. Rozwój Katowice - Olimpia Zambrów
26. Stal Rzeszów - Concordia Elbląg

Runda wstępna - 26 lipca 2014

27. zwycięzca meczu 1 - zwycięzca meczu 25
28. zwycięzca meczu 2 - zwycięzca meczu 24
29. zwycięzca meczu 3 - zwycięzca meczu 23
30. zwycięzca meczu 4 - zwycięzca meczu 22
31. zwycięzca meczu 5 - zwycięzca meczu 21
32. zwycięzca meczu 6 - zwycięzca meczu 20
33. zwycięzca meczu 19 - zwycięzca meczu 7
34. zwycięzca meczu 18 - zwycięzca meczu 8
35. zwycięzca meczu 17 - zwycięzca meczu 9
36. zwycięzca meczu 16 - zwycięzca meczu 10
37. zwycięzca meczu 15 - zwycięzca meczu 11
38. zwycięzca meczu 14 - zwycięzca meczu 12

wolny los - zwycięzcy meczów 13, 26

I runda - 13 sierpnia 2014

zwycięzca meczu 27 - GKS Tychy
zwycięzca meczu 28 - Puszcza Niepołomice
zwycięzca meczu 29 - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
zwycięzca meczu 30 - GKS Katowice
zwycięzca meczu 31 - Arka Gdynia
zwycięzca meczu 32 - Energetyk ROW Rybnik
zwycięzca meczu 33 - Miedź Legnica
zwycięzca meczu 34 - Wisła Płock
zwycięzca meczu 35 - Olimpia Grudziądz
zwycięzca meczu 36 - Dolcan Ząbki
zwycięzca meczu 37 - Chojniczanka Chojnice
zwycięzca meczu 38 - Flota Świnoujście
zwycięzca meczu 13 - Kolejarz Stróże
zwycięzca meczu 26 - Górnik Łęczna
Stomil Olsztyn - Okocimski KS Brzesko
GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz



.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 4132, Skomentowano 0 razy
« PowrótGóra ^