2:0 – Piotr Karwan 53’
2:1 –Rafał Komorek 69’
3:1 - Maciej Tataj 74’
4:1 - Maciej Tataj 86’
Trwa niemoc Limanovii Szubryt w meczach wyjazdowych. Limanovia ostatnie swoje spotkanie wyjazdowe wygrała w 14 kolejce /26.10.2016 r./ w spotkaniu z Olimpią Elbląg. W spotkaniu dzisiejszym doznała wysokiej porażki z Motorem Lublin zespołem występującym pod wodzą nowego trenera Mariusza Sawy, a tym który pogrążył Limanovię był czołowy snajper II ligi wschodniej Maciej Tataj który w tym spotkaniu zdobył trzy bramki. Przypomnijmy, że w spotkaniu między tymi drużynami w rundzie jesiennej wygranym przez Limanovię 3:2 obydwie bramki dla Motoru były również autorstwa tego zawodnika.
W minionym tygodniu w słabo spisującej się do tej pory drużynie lubelskiego Motoru nastąpiła zmiana trenera. Roberta Kasperczyka zastąpił Mariusz Sawa, który już kiedyś prowadził zespół, a ostatnio był w klubie doradcą. Wprawdzie szanse na utrzymanie się lublinian w II lidze są bardzo małe, ale wszyscy oczekiwali, że ten szkoleniowiec tchnie w drużynę nowego ducha. Okazało się, że Sawa miał debiut jak marzenie, bo jego zespół pokonał zdecydowanie wyżej notowanego rywala aż 4:1. Ponadto formę strzelecką odzyskał najlepszy snajper zespołu Maciej Tataj, który wprawdzie też wcześniej trafiał do bramki rywali, ale nie aż tak często, a poza tym jego radość była mniejsza, bo drużyna z reguły nie wygrywała. Teraz spełnione zostały oba warunki do pełni szczęścia. Wprawdzie przez pierwsze pół godziny żadna ze stron nie zdołała umieścić piłki w siatce, choć sytuacje ku temu były. Tę niemoc przełamał wreszcie w 33. minucie Tataj, który uzyskał dla Motoru prowadzenie. Do przerwy już więcej goli nie padło.
Niedługo po zmianie stron gospodarze prowadzili już 2:0. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sotnickiego pokonał Piotr Karwan. Zespół nasz ambitnie dążył do zdobycia kontaktowej bramki i w 70' minucie  wysiłki te zostały uwieńczone powodzeniem. Przemysława Frąckowiaka pokonał Rafał Komorek. Riposta piłkarzy Motoru była natychmiastowa i Tataj podwyższył na 3:1. Na cztery minuty przed końcowym gwizdkiem ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania na 4:1.

Motor Lublin: Przemysław Frąckowiak – Damian Falisiewicz, Aleksander Komor, Piotr Karwan, Damian Jaroń, Kamil Stachyra (79’ Mihalewskyy), Rafał Król, Patryk Koziara (72’ Lewiński), Damian Kądzior (87’Gąsiorowski), Konrad Wrzesiński (90; Zieliński), Maciej Tataj
Rezerwowi: Paweł Lipiec, Arkadiusz Lewiński, Ihor Mihalewskyy, Mateusz Pawłowicz, Mariusz Stanaitis, Maciej Zieliński, Konrad Gąsiorowski

MKS Limanovia Szubryt: Waldemar Sotnicki – Mateusz Niechciał, Radosław Kulewicz, Arkadiusz Garzeł, Damian Majcher (90’ Hudecki), Paweł Pyciak (88’ Byszewski), Paweł Czajka (46’Rafał Komorek), Artur Skiba, Arkadiusz Serafin (75’ Piwowarczyk), Łukasz Pietras, Wojciech Dziadzio
Rezerwowi: Daniel Bomba, Bartłomiej Hudecki, Mouhamadou Sadio, Józef Piwowarczyk, Marcin Byszewski, Rafał Komorek, Grzegorz Kmiecik