Tabela ligowaSzczegóły
Nazwa M. Pkt.
1. BRUK-BET 2 Termalica... 34 92
2. LUBAŃ Maniowy 34 68
3. POPRAD Muszyna 34 67
4. MKS LIMANOVIA Limano... 34 66
5. WIERCHY Rabka-Zdrój... 34 65
6. OKOCIMSKI Brzesko 34 60
7. WOLANIA Wola Rzędzi... 34 59
8. GLINIK Gorlice 34 55
9. KOLEJARZ Stróże 34 49
10. WATRA Białka Tatrza... 34 48
11. TARNOVIA Tarnów 34 46
12. METAL Tarnów 34 43
13. SOKÓŁ Słopnice 34 36
14. SKALNIK Kamionka Wie... 34 35
15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6
Sponsor Tytularny

Urząd Miasta Limanowa

Sponsor

Sponsor

Sponsor
Sponsor
Sonda
Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

Mikołajki w Szpitalu w Limanowej

2013-12-10 12:32:06
Powiększ
Relacja z wizyty w Szpitalu Powiatowym w Limanowej.

Każdy z nas pamięta jak będąc małym dzieckiem wyczekiwał na wizytę Świętego Mikołaja. Dzisiaj sami przyglądamy się, ile uśmiechu i radości na twarzach najmłodszych, powoduje nawet najmniejszy upominek od starszego pana z długą, białą brodą w czerwonym ubraniu.

Są jednak takie momenty w życiu, oraz takie miejsca, gdzie nie czeka się w radości, lecz w smutku i bólu. Takim miejscem jest między innymi szpital. Postaraliśmy się jednak, aby i tam chociaż na chwilę zagościł na twarzach uśmiech. Bo czy jest coś piękniejszego niż uśmiech dziecka? Zapraszamy na relację z wizyty w limanowskim szpitalu, do której przyłączyliśmy się na zaproszenie Stowarzyszenia Kibiców Limanovianie.

W dniu 9 grudnia odwiedziliśmy dzieci w Szpitalu Powiatowym w Limanowej. Inicjatywa odwiedzenia małych pacjentów zrodziła się dzięki naszym wspaniałym kibicom. Organizatorem i pomysłodawcą bowiem tej akcji było Stowarzyszenia Kibiców Limanovianie. Klub MKS Limanovia Szubryt Limanowa, w rolach pomocników Świętego Mikołaja reprezentowali Radosław Kulewcz i "Momo". Wszystko to przy wspanialej asyście! Do akcji przyłączyli się zawodnicy Wisły Kraków: Paweł Brożek oraz Michał Chrapek, wicestarosta limanowski – Franciszek Dziedzina, nasz główny sponsor: firma Szubryt oraz między innymi RMF FM. Niosąc tyle prezentów trzeba też zapewnić odpowiednią ochronę, aby trafiły do właściwych adresatów. W tej roli pojawił się jeden z najsilniejszych strongmanów w Polsce: Tomasz Kowal.

Cel został zrealizowany w 100%, widok tylu sportowców wywołał na twarzach młodych kibiców uśmiech. Była to dla nich ogromna niespodzianka, a zarazem wielkie przeżycie, miały możliwość porozmawiania ze swoimi ulubieńcami, otrzymały autografy na specjalnie przygotowanych mikołajowych prezentach.

Uprawianiu sportu na poziomie zawodowym towarzyszą urazy, więc zarówno piłkarzom jak i Tomaszowi Kowalowi nieobcy jest los pacjenta. Naturalnie dzieciom jest znacznie trudniej w takich chwilach, dlatego jak sami sportowcy przyznali chętnie przystąpili do inicjatywy kibiców Limanovii.

„Jeśli tak drobnym gestem jak chwila rozmowy, rozdanie autografów i spędzenie czasu z najmłodszymi możemy im sprawić tak dużą radość i zobaczyć uśmiech na ich twarzach, to zawsze można na nas liczyć. Jesteśmy z Wami, życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia i mówimy: Do zobaczenia! Tym razem to my zapraszamy na stadion przy Reymonta 22” – powiedział pomocnik Białej Gwiazdy, Michał Chrapek.

Klub MKS Limanovia Szubryt Limanovia pragnie przekazać serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy brali udział w tej szczytnej akcji. Szczególne podziękowania pragniemy przekazać dla Stowarzyszenia Kibiców Limanovianie, za inicjatywę oraz organizację spotkania z Mikołajem. Dziękujemy Wiśle Kraków za przyłączenie się do akcji, Tomaszowi Kowalowi, naszym zawodnikom: Radkowi oraz "Momo" oraz:

partnerom akcji: Starostwo Powiatowe w Limanowej, firma Szubryt, dyrektor Limanowskiego Szpitala, Limanowscy Motocykliści

mediom: RMF FM, limanowa.in, TV28.pl, na miejscu pojawiła się też redakcja portalu Limanowianin.pl, która przekazała nam nagranie ze spotkania

sponsorom: firma INOX-S Mirosław Smoleń, Doratex Ubezpieczenia Zbigniew Szewczyk, Sklep Motoryzacyjny „KACZMARCZYK” Adam Kaczmarczyk, firma Szubryt, Restauracja Siwy Brzeg, firma „Darex” Dariusz Michalik, betoniarnia „TRANS – BET” Stanisław Rapacz i firma „Elektrical”.

Zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć tutaj: 1, 2, 3, 4

Materiał video (dzięki uprzejmości portalu Limanowianin.pl):

 

 Na podstawie informacji własnych, Biuro Prasowe Wisły Kraków SA, Limanowianin.pl

Fot. Maks Michalczak

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 5498, Skomentowano 0 razy
« PowrótGóra ^