Pewna wygrana z Metalem Tarnów. Kamil Palacz w formie.

2022-05-07 23:01:47
IV LIGA MAŁOPOLSKA-WSCHÓD: Limanovia wygrała na wyjeździe z Metalem Tarnów. W trzech poprzednich spotkaniach Limanovia zdobyła tylko jeden punkt, dlatego to zwycięstwo jest tak bardzo ważne.

METAL TARNÓW – LIMANOVIA LIMANOWA 1:4 (0:2)

0:1 Kamil Palacz 42 (asysta Kamil Kurczab), 0:2 Paweł Pławecki 44 (asysta Kamil Palacz),1:2 gol dla gospodarzy w 56 minucie, 1:3 Kamil Palacz 84, 1:4 Jakub Wojtaszek (asysta Kamil Kurczab) 90.

W 88 minucie rzutu karnego dla Limanovii nie wykorzystał Kościółek (Limanovia).

Sędzia główny: Dominik Hebda. Asystent 1: Patryk Świerczek. Asystent 2: Tomasz Konstanty (KS Brzesko). Żółte kartki: Stolarz, Malisz (Metal) - Grzegorz Król (Limanovia).

MKS LIMANOVIA: Wojciech MastalerzKarol Mus (86 Grzegorz Król), Арсений Бондаренко, Kacper Skrzatek, Grzegorz Mus (80 Norbert Uchacz) – Paweł Matras (75 Karol Buczek), Kamil Kurczab (C), Bartek Kościółek, Maciek KrzyżakKamil Palacz (80 Arek Kaleta), Paweł Pławecki (86 Kuba Wojtaszek). A także: Kamil Baka.

SZTAB Limanovii: Trener: Paweł Zegarek. Fizjoterapeuta: Łukasz Zelek. Kiero: Mateusz Wroński-Tusik. Zastępca kierownika: Piotr Król.

Istotny wpływ na przebieg spotkania miała końcówka pierwszej połowy. Wówczas w krótkim odstępie czasu Limanovia zdobyła dwa gole. Dwie bramki do szatni nie podłamały jednak gospodarzy. Kontaktowy gol w pierwszym kwadransie drugiej połowy poderwał drużynę z Tarnowa do walki. Dopiero w końcówce meczu dwa kolejne gole przypieczętowały zasłużone zwycięstwo podopiecznych Pawła Zegarka.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 1455, Skomentowano 0 razy