AIR JORDAN 5 RETRO "BEL-AIR" Style Code: 621958 090 Size 8.5 Mens Nike Air Jordan V 5 Retro 3LAB5 BLACK SILVER CEMENT GREY WHITE 599581-003 11cheap jordans for sale NIKE AIR JORDAN 7 RETRO N7 WHITE/BLUE MEN SIZE 12 NEW 744804 144New Nike Air Jordan retro 10 London city pack European Release OVO size 10.5 Air Jordan IV 4 Cool Grey Size 10 DEADSTOCKcheap jordans for sale 2003 NEW DS NIKE AIR JORDAN RETRO VIII 8 LOW SZ 12 PLAYOFF BLACK RARE XI 11 DTNWB Nike Air Jordan 1 KO High Shadow Black Grey Retro Mid Men's Size 9.5 AIR JORDAN 1 RETRO HI OG LASER WHITE METALLIC SILVER 705289-100 NEW SIZE 11.5 12cheap jordan shoes for sale Air Jordan retro 12 Gym Red Size 13 BEST PRICE!!2005 Air Jordan Melo 5.5 basketball shoes univ blue-taxi 311813-001 Men sz 11.5 DS 2013 NIKE AIR JORDAN 13 XIII BLACK VARSITY RED 414571 010 BRED - Size 14cheap jordan shoes BRAND NEW Nike Air Jordan 6 VI Infrared Red/Black Toro 23 Size 10 US 384664 623Nike Air Jordan Spike Forty PE Lee White Red Mens Basketball Shoes 807541-101 Nike Air Jordan Melo M10 Christmas SPECIAL EDITION Green Greycheap jordan shoes for sale Nike Air Jordan Retro XI 11 Low IE Referee Black Cat size:UK 8Jordan Retro 14 Thunder Black Yellow Nike Air jordan XX8 28 SE Elephant print redcheap jordan shoes 2003 NIKE AIR JORDAN 1 RETRO Patent white/black-varsity red 136085-106 sz 13.5Nike Air Jordan 3 Infrared White Black 398614-123 GS Size 5Y-7Y W/Receipt NIKE AIR JORDAN RETRO 11 Cool Gray 100% Nike 11.5cheap jordan shoes Nike Air Jordan Future 656503-301 Men Sz: 81998 OG Nike Air Jordan XIII 13 PLAYOFF BLACK TRUE RED WHITE BRED 136002-061 10 NIKE AIR JORDAN RETRO 12cheap jordan shoes for sale Nike Air Jordan XI 11 Space Jam Retro Sz 8 NWB
Szaflary przed Limanovią w turnieju NIEDŹWIEDŹ CUP. - Limanovia MKS
Tabela ligowaSzczegóły
Nazwa M. Pkt.
1. LIMANOVIA Limanowa 10 25
2. POPRAD Muszyna 10 25
3. UNIA Tarnów 10 20
4. SANDECJA II Nowy Są... 8 15
5. WATRA Białka Tatrza... 8 13
6. BARCICZANKA Barcice 8 13
7. ORKAN Szczyrzyc 8 13
8. GKS Drwinia 8 11
9. GLINIK Gorlice 8 11
10. LKS Szaflary 8 10
11. LUBAŃ Maniowy 8 9
12. DUNAJEC Zakliczyn 8 9
13. OKOCIMSKI Brzesko 8 9
14. BOCHEŃSKI KS 9 6
15. TARNOVIA Tarnów 8 6
16. OLIMPIA Pisarzowa 8 2
Sponsor Tytularny

Urząd Miasta Limanowa

Sponsor

Sponsor

Sponsor
Sponsor
Sonda
Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2018/2019 w IV Lidze?

Szaflary przed Limanovią w turnieju NIEDŹWIEDŹ CUP.

2017-01-29 19:25:46
Powiększ
W niedzielę 29 stycznia 2017 odbyła się trzecia edycja turnieju młodzików (rocznik 2004 i młodsi) pod nazwą III Orkan Niedźwiedź Cup, na sali gimnastycznej w Porębie Wielkiej koło Niedźwiedzia.

 

Turniej stał na wysokim poziomie. Zarówno Limanovia jak i Szaflary z kompletem punktów awansowali ze swoich grup, następnie wygrali swoje półfinały i na koniec spotkali się jako jedyne dwa zespoły nie pokonane w całym turnieju.
 
W finale, bardzo długo utrzymywał się wynik remisowy 1:1. Ostatecznie Limanovia przegrała z Szaflarami 2:4 - aktualnym mistrzem młodzików Podokręgu Tatrzańskiego (zdobyli to mistrzostwo dzień wcześniej).
 
Pierwsza drużyna Limanovii młodzików (trener Mateusz Wroński) była jedyną drużyną na turnieju, która potrafiła postawić się mocnym "góralom", którzy warunkami fizycznymi znacznie przewyższali wszystkie zespoły w turnieju.
 
 
WYNIKI TURNIEJU:
 
GRUPA A:
MKS Limanovia I - GKS Orkan Niedźwiedź 4-0
MKS Limanovia I - LKS Uran Łukowica II 3-1
MKS Limanovia I - KS Nadwiślan Kraków 1-0
MKS Limanovia I - AP Lanckorona 1-0
KS Nadwiślan Kraków - AP Lanckorona 0-1
GKS Orkan Niedźwiedź - KS Nadwiślan Kraków 3-0
LKS Uran Łukowica II - AP Lanckorona 1-0
GKS Orkan Niedźwiedź - LKS Uran Łukowica II 3-0
GKS Orkan Niedźwiedź - AP Lanckorona 3-1
LKS Uran Łukowica II - KS Nadwiślan Kraków 1-0
 
Miejsca w grupie A:
1) MKS Limanovia I 12 pkt. 9-1
2) GKS Orkan Niedźwiedź 9 pkt. 9-5
3) LKS Uran Łukowica II 6 pkt. 3-6
4) AP Lanckorona 3 pkt. 2-5
5) KS Nadwiślan Kraków 0 pkt. 0-6
 
 
GRUPA B:
MKS Limanovia II - LKS Uran Łukowica I 0-1
MKS Limanovia II - Turbacz/Bonito Mszana Dolna 0-5
MKS Limanovia II - AKS Ujanowice 3-0
MKS Limanovia II - LKS Szaflary 1-6
AKS Ujanowice - LKS Szaflary 0-6
Turbacz/Bonito Mszana Dolna - AKS Ujanowice 3-0
LKS Szaflary - LKS Uran Łukowica I 6-0
Turbacz/Bonito Mszana Dolna - LKS Szaflary 1-6
LKS Uran Łukowica I - AKS Ujanowice 5-0
Turbacz/Bonito Mszana Dolna - LKS Uran Łukowica I 0-1
 
Miejsca w grupie B:
1) LKS Szaflary 12 pkt. 24-2
2) LKS Uran Łukowica I 9 pkt. 7-6
3) Turbacz/Bonito Mszana Dolna 6 pkt. 9-7
4) MKS Limanovia II 3 pkt. 4-12
5) AKS Ujanowice 0 pkt. 0-17
 
 
Mecz o 9 miejsce: KS Nadwiślan Kraków - AKS Ujanowice 4-0
 
Mecz o 7 miejsce: AP Lanckorona - MKS Limanovia II 1-1 (k.2-0)
 
Mecz o 5 miejsce: LKS Uran Łukowica II - Turbacz/Bonito Mszana Dolna 1-6
 
I Półfinał: MKS Limanovia I - LKS Uran Łukowica I 3-1
 
II Półfinał: LKS Szaflary - GKS Orkan Niedźwiedź 5-1
 
Mecz o 3 miejsce: LKS Uran Łukowica I - GKS Orkan Niedźwiedź 1-2
 
FINAŁ: MKS Limanovia I - LKS Szaflary 2-4
 
 
Miejsca od 1 do 10:
1) LKS Szaflary
2) MKS Limanovia I (rocznik 2004)
3) GKS Orkan Niedźwiedź
4) LKS Uran Łukowica I
5) Turbacz/Bonito Mszana Dolna
6) LKS Uran Łukowica II
7) AP Lanckorona
8) MKS Limanovia II (rocznik 2005)
9) KS Nadwiślan Kraków
10) AKS Ujanowice
 
 
Najlepsi zostali nagrodzeni pucharami, każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal.
 
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 1431, Skomentowano 0 razy
« PowrótGóra ^
Nikt jeszcze nie dodał komentarza. » Dodaj komentarz